İngilizce kurslarımız alanında uzman, yılların tecrübesine sahip, İngilizcenin ve dilin özelliklerini bilen öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce eğitimde izlenen ezber ve çeviri yöntemlerinin yerine tercih ettiğimiz sistem, dili konsept üzerinden öğretmektir.

Peki dili konsept içerisinde öğrenmek ne demektir? Bu teknik her kullanımın teker teker Türkçe’sinin ezberlenmesi yerine beyninizin çağrışım yapmasına olanak sağladığınız ve kullanımları birbiriyle ya da kelimenin işaret ettiği nesnelerle ilişkilendirerek kelimelerin ve kullanımlarının daha kalıcı bir şekilde öğrenildiği bir tekniktir. Bu nedenle derslerimizin çoğu öğretmenin rehber olduğu öğrencinin ise bu rehberlikle kendi keşiflerini ve edinimlerini yaptığı bir ortamda ilerlemektedir. Bu tekniğin en büyük getirisi ise akıcı konuşmayı sağlamasıdır. Çeviriyi temel alan dil öğretimi teknikleri ise eğitim süresini uzatır, konuşucuyu yorar ve iletişimi yavaşlatır. Bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz ve yıllardır uluslararası seviyede kabul gören Guided Discovery (Yönlendirilmiş Keşif) tekniğini kullanmak zaman ve verimlilik kriterleri açısından en faydalı olandır. Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz. Buna ek olarak Antalya'nın Lara bölgesinde bulunan kursumuza ulaşım sorunu bulunan öğrencilerimiz için Online Eğitim hizmeti de vermekteyiz.

Eğitim seviyeleri
A1 – A2 seviyesi;

Bu seviye İngilizce başlangıç seviyesidir. Bu eğitim sırasında öğreniciye temel dil bilgisi ve kelime bilgisi eğitimi verilir. Bu kelime ve dil bilgisi eğitiminin yanı sıra basit diyaloglar ile konuşma (speaking), güncel konular barındıran ve basit bir dil kullanılan dinleme parçalarıyla dinleme (listening), ders esnasında karşılaşılacak olan görevleri tamamlamak adına kullanılacak yazma (writing) ve sağlayacağımız materyallerle okuma (reading) yeteneklerinin geliştirilmesi eğitimlerini de barındırmaktadır.


B1 – B2 seviyesi;
Bu seviye eğitimimiz belirli bir miktar altyapısı olan ancak bu bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenicileri hedeflemektedir. Basit seviye dil bilgisinin hatırlanması için yapılan tekrarların yanı sıra yeni bilgiler de edinilebilecek bir seviyedir. Bu eğitim esnasında da dil bilgisi ve ileri seviye kelimelerin yanı sıra “role playing” (rol yapma) tarzı diyaloglar ile konuşma (speaking), güncel konular barındıran ve ileri seviye bir dil kullanılan dinleme parçalarıyla dinleme (listening), ders esnasında karşılaşılacak olan görevleri tamamlamak adına kullanılacak yazma (writing) ve sağlayacağımız materyallerle okuma (reading) yeteneklerinin geliştirilmesi eğitimlerini de barındırmaktadır.

C1 - C2 seviyesi;
Bu seviye eğitimimiz dili etkili bir biçimde kullanabilen ancak mesleki ya da resmi kullanımlar gibi alanlarda uzmanlaşmak isteyen öğrenicileri hedeflemektedir. Bu eğitimler esnasında daha önceki seviyelerin bilgileri kısaca tekrar edilir, daha sonra ise uzmanlaşmak istenen alanda 4 temel yetenek (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) geliştirme çalışmalarına başlanmaktadır. Ayrıca alana yönelik kelime bilgisi de sadece bu konuya adanmış derslerle de desteklenmektedir.

 Not: Kurslarımıza katılmak isteyen kişinin ihtiyaçları ve imkanları dikkate alınarak özel programlar ve içerikler oluşturabilmekte, taleplere göre düzenlemeler yapabilmekteyiz.

İngilizce Kurs Türleri

  • Genel İngilizce
  • PTE
  • YDS
  • IELTS
  • TOEFL
  • Üniversite Hazırlık Atlama
  • ONLINE Eğitim
  • YÖKDİL